Nottingham u12 and u16 Open Sunday 15 June 2014 Ellis Guilford School and Sports Centre

Categories

Results

Gu12-32 (7)
1.Evie HALVEY-JACOBSSt Michaels JC
2.Taylor EATONNewburn JC
3.Jessica DOYLENewburn JC
3.Jessica CLARKGlanford Kodokan JC
Gu12-40 (3)
1.Ava BLOOMFIELDBearpark JC
2.Tia GRAHAM-RICHARDSONNewburn JC
3.Megan HEADRenzoku JC
Gu12-44 (4)
1.Nellie WEBSTERPenistone JC
2.Holly PHILLIPSUni Wolverhampton JC
3.Sena POLATNewburn JC
3.Daisy HILLYARDKettering Prem JC
Gu12+48 (5)
1.Brooke ADAMSNeil Adams EF
2.Arina BAGAUTDINOVAKettering Prem JC
3.Caitlin HEADRenzoku JC
3.Allan SANCA-GOMESNewburn JC
Bu12-27 (5)
1.Lewis FRYERRush Judo
2.Kody OVERTONHorncastle JC
3.Isaac HOPEBredakwai JA
3.Alperen POLATNewburn JC
Bu12-30 (13)
1.Noah JONESPinewood JC
2.Tobias CHAPMANPinewood JC
3.Ethan STEELEHorncastle JC
3.Jay CRONSHAWBredakwai JA
5.William WEBSTERPenistone JC
5.Kian CORBETTPenistone JC
7.William ANDREWSSheffield JC
7.Joshua BYRNESt Michaels JC
Bu12-34 (6)
1.Sion WATKINSBishop Challoner JC
2.Owen WATKINSRenrukan
3.Samuel Paul PARNELLHorncastle JC
3.Peter HARCSA-PINTERCobra JC
Bu12-38 (9)
1.Cian MARISPenistone JC
2.Miles MANNINGCoventry JC
3.Ewan HULLKettering Prem JC
3.Loic KEASEYWorcester JC 83
Bu12-42 (8)
1.Jack MOSZCZYNSKIJust Judo
2.Laurence ANDREWSPenistone JC
3.Nathan HARRISMaesteg JC
3.Ethan FOYLECoventry JC
Bu12-50 (4)
1.Cameron HARRINGTONScunthorpe JC
2.Kacey TYRRELLKettering Prem JC
3.Darius AZIZISt Michaels JC
3.Brenden HILLSt Albans JC
Gu16-40 (3)
1.Ella CORBETTPenistone JC
2.Jessica JESUSSt Michaels JC
3.India GREENWOODScunthorpe JC
Gu16-48 (5)
1.Libby ARKLESSNewburn JC
2.Eleanor SHARPNewburn JC
3.Bryony CUTFORTHVale JC
3.Ruby SAMPLERyecroft JK
Gu16-63 (5)
1.Clemence BARNESVale JC
2.Alexandra CUTFORTHVale JC
3.Emily CLARKGlanford Kodokan JC
3.Domixanna INTININewburn JC
Gu16+63 (5)
1.Jasmyn WILKINSONNewburn JC
2.Megan ROWLEYVale JC
3.Nadia HEWINSBarlestone JC
3.Georgina HULLKettering Prem JC
Bu16-42 (7)
1.Jay MCHUGHBushi JC
2.Ethan WARDCobra JC
3.Liam WATKINSRenrukan
3.Callum JONESPinewood JC
Bu16-46 (3)
1.Jakob POPEBritish Army
2.Zakhi ABDUL-JAMILUni Wolverhampton JC
3.Paramveer SINGH3 K's Sandwell JC
Bu16-50 (3)
1.Michael FRYERRush Judo
2.James MYERSKaren Briggs
3.Aadel SEMMOUDI3 K's Sandwell JC
Bu16-55 (11)
1.Ottavio RAZZINOHuddersfield JC
2.Ioan HARRISMaesteg JC
3.Jack UPTONSt Michaels JC
3.Ryan DONSON2A's JK
5.Jack HOPEWELLCobra JC
5.Sean TOOBYScunthorpe JC
7.Behrad KOOHYCoventry JC
7.Luke WADDINGVale JC
Bu16-60 (6)
1.Lachlan MOORHEADPenistone JC
2.Thomas GLEADELLRyecroft JK
3.Adam SARGENTPenistone JC
3.Kallam NAHOORErdington JC
Bu16-73 (4)
1.Daniel HARRISDudley JC
2.Mackensey HADFIELDNewburn JC
3.Jacob CORTHORN WESTLincoln JA
3.Connor ETHERTONMiramar JC
Bu16+73 (5)
1.Artjoms JURKJANSBoston JC
2.Adam WATSONLong Eaton JC
3.Tom COLLINSRush Judo
3.Michael LOMASMiramar JC